Список AirDropsСуперфановите го потврдија падот на воздухот на Солана

Суперфановите го потврдија падот на воздухот на Солана

Superfans Airdrop е единствена стратегија за дистрибуција на токени која има за цел да ги препознае и награди најпосветените членови на заедницата. За разлика од традиционалните airdrops, кои често се дистрибуираат неселективно, Superfans Airdrop се фокусира на враќање на оние кои покажале значителна посветеност на платформата, проектот или заедницата.

Инвестиции во проектот: 1,7 милиони долари

Водич чекор-по-чекор:

  1. Go овде
  2. Поврзете Солана паричник, X, Discord или Telegram
  3. Завршете ги задачите

Трошоци: 0 долари

Општи услови: 

Овој блог е само за едукативни цели. Информациите што ги нудиме не се инвестициски совети. Ве молиме секогаш правете сопствено истражување пред да инвестирате. Секое мислење изразено во овој напис не е препорака дека некоја одредена криптовалута (или токен/средство/индекс на криптовалута), портфолио на криптовалути, трансакција или инвестициска стратегија е соодветна за одреден поединец.

Не заборавајте да ни се придружите Телеграм канал за најновите Airdrops и ажурирања.

Придружи ни се

12,746ФановиДопаѓа
1,625СледбенициСледете
5,652СледбенициСледете
2,178СледбенициСледете
- Реклама -