Список AirDropsПаметен слој Airdrop - нова задача

Паметен слој Airdrop - нова задача

Smart Layer Network е децентрализирана мрежа за услуги што решава веб2 проблеми со веб3 технологијата. Токенот SLN ќе ја напојува мрежата за паметни слоеви преку надоместоци за услуги, управување и стимулации за учество. Јавното објавување на токен за SLN е планирано за крајот на 2023 година. За оние кои се заинтересирани за следниот бран на токенизација, притиснете „get token“ за да се вклучите денес.

Инвестиции во проектот: 6 милиони долари

Водич чекор-по-чекор:

  1. Заврши сè во овој пост
  2. Go овде
  3. Кликнете на „Потраги“
  4. Најдете „Поврзете паричници со паметни мачки и плен на мачки со вашата пропусница за паметни слоеви“
  5. Завршете ги задачите

Важно: Оваа задача е потребна за airdrop

Општи услови: 

Овој блог е само за едукативни цели. Информациите што ги нудиме не се инвестициски совети. Ве молиме секогаш правете сопствено истражување пред да инвестирате. Секое мислење изразено во овој напис не е препорака дека некоја одредена криптовалута (или токен/средство/индекс на криптовалута), портфолио на криптовалути, трансакција или инвестициска стратегија е соодветна за одреден поединец.

Не заборавајте да ни се придружите Телеграм канал за најновите Airdrops и ажурирања.

Придружи ни се

12,746ФановиДопаѓа
1,625СледбенициСледете
5,652СледбенициСледете
2,178СледбенициСледете
- Реклама -