Список AirDropsГрадоначалник на палачинки - Бета тестирање

Градоначалник на палачинки – Бета тестирање

Палачинки Градоначалник е бесплатна игра за градење град, каде играчите можат да добијат валута во играта, Mayor Cash, за да ги надградат и изградат сопствените градови, инспирирани од познати градови ширум светот. Играчите можат да акумулираат готовина Градоначалник со играње мини-игра со „вртење на тркалото“, напаѓање во градовите на другите играчи и учество во специјални настани.

Можеби ние, како бета-тестери, ќе добиеме некои награди.

Водич чекор-по-чекор:

  1. Оди до
  2. Играј Игра
  3. Поканете пријатели со вашата референтна врска

Општи услови: 

Овој блог е само за едукативни цели. Информациите што ги нудиме не се инвестициски совети. Ве молиме секогаш правете сопствено истражување пред да инвестирате. Секое мислење изразено во овој напис не е препорака дека некоја одредена криптовалута (или токен/средство/индекс на криптовалута), портфолио на криптовалути, трансакција или инвестициска стратегија е соодветна за одреден поединец.

Не заборавајте да ни се придружите Телеграм канал за најновите Airdrops и ажурирања.

Придружи ни се

12,746ФановиДопаѓа
1,625СледбенициСледете
5,652СледбенициСледете
2,178СледбенициСледете
- Реклама -