Список AirDropsMagic Eden Airdrop на блокчејн Solana

Magic Eden Airdrop на блокчејн Solana

Магичен Едем is the leading community-centric NFT marketplace. Home to the next generation of creators. Discover the best and latest NFT collections today. Magic Eden is the most popular NFT marketplace on Solana.

Инвестиции во проектот: $ 159M

Водич чекор-по-чекор:

  1. Оди до и Поврзете го паричникот
  2. Click ‘Account Settings’ and create account
  3. Click ‘Rewards’
  4. Claim reward for ‘Daily quest’ and ‘Profile setup’
  5. Оди до колекции and Buy NFT
  6. Also you can sell some of yours NFT

Општи услови: 

Овој блог е само за едукативни цели. Информациите што ги нудиме не се инвестициски совети. Ве молиме секогаш правете сопствено истражување пред да инвестирате. Секое мислење изразено во овој напис не е препорака дека некоја одредена криптовалута (или токен/средство/индекс на криптовалута), портфолио на криптовалути, трансакција или инвестициска стратегија е соодветна за одреден поединец.

Не заборавајте да ни се придружите Телеграм канал за најновите Airdrops и ажурирања.

Придружи ни се

12,746ФановиДопаѓа
1,625СледбенициСледете
5,652СледбенициСледете
2,178СледбенициСледете
- Реклама -