Список AirDropsGRVT Mystery Box Потврден Airdrop

GRVT Mystery Box Потврден Airdrop

GRVT е возбуден што ја лансира иницијативата zkSync Mystery Box – динамична програма за награди дизајнирана да ја плени и ангажира нашата неверојатна заедница на трговци. 

Сега можете да ги завршите задачите и да барате билети за томбола. Можете да ги користите овие билети за да отворите мистериозни кутии. На крајот од кампањата, ќе добиете награди во зависност од реткоста на вашите мистериозни кутии и вашите GRVT поени.

Водич чекор-по-чекор:

  1. Заврши сè во овој пост
  2. Go овде
  3. Ако поканите повеќе од 3 пријатели, можете да побарате билет и да отворите мистериозна кутија
  4. Почекајте нови потраги
Grvt Mystery Box е потврден Airdrop - Coinatory

Општи услови: 

Овој блог е само за едукативни цели. Информациите што ги нудиме не се инвестициски совети. Ве молиме секогаш правете сопствено истражување пред да инвестирате. Секое мислење изразено во овој напис не е препорака дека некоја одредена криптовалута (или токен/средство/индекс на криптовалута), портфолио на криптовалути, трансакција или инвестициска стратегија е соодветна за одреден поединец.

Не заборавајте да ни се придружите Телеграм канал за најновите Airdrops и ажурирања.

Придружи ни се

12,746ФановиДопаѓа
1,625СледбенициСледете
5,652СледбенициСледете
2,178СледбенициСледете
- Реклама -