Список AirDropsФиренца Финанс - потврден Airdrop на Arbitrum

Фиренца Финанс - Потврден Airdrop на Arbitrum

Флоренс Фајнанс делува како мост помеѓу заемодавачите на криптовалути и позајмувачите од реалниот свет, овозможувајќи им да комуницираат на транспарентен и взаемно корисен начин.

Инвестиции во проектот: 3 милиони долари

Водич чекор-по-чекор:

  1. Оди до
  2. Нане „Duke“ NFT (0,2-0,4 $ во ETH; Арбитрум)
  3. Оди до Камелот DEX
  4. Заменете кој било од вашите токени во $FLR
  5. Go овде
  6. Набавете го вашиот $FLR во трезорите за да заработите поени пасивно. 50% во Капл, 50% во Јуниор
  7. Секогаш можете да ги повлечете вашите токени

Општи услови: 

Овој блог е само за едукативни цели. Информациите што ги нудиме не се инвестициски совети. Ве молиме секогаш правете сопствено истражување пред да инвестирате. Секое мислење изразено во овој напис не е препорака дека некоја одредена криптовалута (или токен/средство/индекс на криптовалута), портфолио на криптовалути, трансакција или инвестициска стратегија е соодветна за одреден поединец.

Не заборавајте да ни се придружите Телеграм канал за најновите Airdrops и ажурирања.

Придружи ни се

12,746ФановиДопаѓа
1,625СледбенициСледете
5,652СледбенициСледете
2,178СледбенициСледете
- Реклама -