Список AirDropsCarv ја потврди кампањата Airdrop - Zealy

Carv ја потврди кампањата Airdrop – Zealy

Carv Protocol со задоволство го открива почетокот на $SOUL Drop Campaign, означувајќи го нашиот влез во ерата на податоци за заработка (D2E). Преку доброволно споделување на овластени лични податоци поврзани со нивниот CARV ID, корисниците добиваат пристап до дневните награди на $SOUL. Функционирајќи како токен за подобност, $SOUL, заедно со поседувањето на услугата за име .play и клучните SBT од корисниците, има потенцијал за откуп и претворање во токен за управување на CARV, $ARC, за време на настанот за генерирање токени (TGE).

Инвестиции во проектот: $ 40M

Водич чекор-по-чекор:

  1. Заврши сè овде овде
  2. Go овде и заврши задачи

Општи услови: 

Овој блог е само за едукативни цели. Информациите што ги нудиме не се инвестициски совети. Ве молиме секогаш правете сопствено истражување пред да инвестирате. Секое мислење изразено во овој напис не е препорака дека некоја одредена криптовалута (или токен/средство/индекс на криптовалута), портфолио на криптовалути, трансакција или инвестициска стратегија е соодветна за одреден поединец.

Не заборавајте да ни се придружите Телеграм канал за најновите Airdrops и ажурирања.

Придружи ни се

12,746ФановиДопаѓа
1,625СледбенициСледете
5,652СледбенициСледете
2,178СледбенициСледете
- Реклама -