Список AirDropsОпис на Bybit RPK - земете дел од 4.8 милиони RPK наградата...

Опис на Bybit RPK - земете дел од наградниот фонд од 4.8 милиони RPK!

Bybit е возбуден што може да го објави претстојниот оглас на RPK на нивната платформа за тргување на самото место!

Ако немате сметка на Bybit. Можете да се регистрирате овде

Сите детали можете да ги најдете овде

Временска рамка за оглас:

  • РПК депозит: Отвора на 14 ноември 2023 година, 8 часот наутро UTC
  • РПК Котација: 14 ноември 2023 година, 10 часот UTC
  • РПК Повлекување: Отвора на 15 ноември 2023 година, 10 часот наутро UTC

Настан 1: 💰 Депонирајте RPK за да заработите од 4,000,000 RPK награден фонд (Ексклузивно за нов корисник)

🗓 настанот период: 14 ноември 2023, 10 часот UTC – 28 ноември 2023 година, 11:59 UTC

Завршете два (2) едноставни чекори за време на периодот на настанот за да заработите 2,000 RPK!

Чекор 1: Регистрирајте се за сметка на Bybit овде и комплетна верификација на идентитет Lv. 1.

Чекор 2: Акумулирај депозит од најмалку 100 USDT RPK на вашата сметка на Bybit за време на периодот на настанот; ИЛИ депонирајте 100 USDT и купете која било сума на RPK преку вашата прва трговија користејќи ја вашата сметка на Bybit.

Наградите се распределуваат по принципот „прв дојден, прв услужен“.

Настан 2:

🗓 настанот период: 14 ноември 2023, 10 часот UTC – 28 ноември 2023 година, 11:59 UTC

Ако немате сметка на Bybit. Можете да се регистрирате овде

Во текот на овој период, едноставно акумулирајте Точка обем на тргување од RPK во вредност од најмалку 200 USDT за подеднакво да го поделите наградниот фонд од 800,000 RPK! Наградите се ограничени на 400 RPK по лице.

Наградите ќе бидат распределени по принципот „прв дојден, прв услужен“.

Општи услови: 

Овој блог е само за едукативни цели. Информациите што ги нудиме не се инвестициски совети. Ве молиме секогаш правете сопствено истражување пред да инвестирате. Секое мислење изразено во овој напис не е препорака дека некоја одредена криптовалута (или токен/средство/индекс на криптовалута), портфолио на криптовалути, трансакција или инвестициска стратегија е соодветна за одреден поединец.

Не заборавајте да ни се придружите Телеграм канал за најновите Airdrops и ажурирања.

Придружи ни се

12,746ФановиДопаѓа
1,625СледбенициСледете
5,652СледбенициСледете
2,178СледбенициСледете
- Реклама -