Список AirDropsBingX Tasks - Потврдени награди

BingX Tasks – Потврдени награди

Bingx е платформа за размена на криптовалути и тргување договори, специјализирана за разлики. Работи слично како и тргувањето со фјучерси на берзата Binance. Платформата го олеснува тргувањето со договори со голема брзина, безбедни и ниски надоместоци на широк опсег на средства, вклучувајќи криптовалути, индекси и девизни парови.

Важно: This event is exclusive to new users who signed up between 2023-12-15 18:00 and 2023-12-19 18:00 (UTC+8)

Водич чекор-по-чекор:

  1. Ако немаш bingx сметка. Можете да се регистрирате овде
  2. Register in promo овде
  3. Complete Tasks & Earn More Draw Chances

Општи услови: 

Овој блог е само за едукативни цели. Информациите што ги нудиме не се инвестициски совети. Ве молиме секогаш правете сопствено истражување пред да инвестирате. Секое мислење изразено во овој напис не е препорака дека некоја одредена криптовалута (или токен/средство/индекс на криптовалута), портфолио на криптовалути, трансакција или инвестициска стратегија е соодветна за одреден поединец.

Не заборавајте да ни се придружите Телеграм канал за најновите Airdrops и ажурирања.

Придружи ни се

12,746ФановиДопаѓа
1,625СледбенициСледете
5,652СледбенициСледете
2,178СледбенициСледете
- Реклама -