Список AirDropsBinance Web3 Wallet Airdrop - награда за барање

Binance Web3 Wallet Airdrop – Побарување награда

Binance Exchange е водечка берза за криптовалути основана во 2017 година. Има силен фокус на тргувањето со алткоини. Binance нуди тргување од крипто-на-крипто во повеќе од 350 криптовалути и виртуелни токени, вклучувајќи биткоин (BTC), етер (ETH), litecoin (LTC), dogecoin (DOGE) и сопствена монета, BNB.

Тие го потврдија Airdrop овде

Водич чекор-по-чекор:

  1. Ако завршите сè во ова пост
  2. Проверете го вашиот паричник Binance Spot

Награда: $5+

Општи услови: 

Овој блог е само за едукативни цели. Информациите што ги нудиме не се инвестициски совети. Ве молиме секогаш правете сопствено истражување пред да инвестирате. Секое мислење изразено во овој напис не е препорака дека некоја одредена криптовалута (или токен/средство/индекс на криптовалута), портфолио на криптовалути, трансакција или инвестициска стратегија е соодветна за одреден поединец.

Не заборавајте да ни се придружите Телеграм канал за најновите Airdrops и ажурирања.

Придружи ни се

12,746ФановиДопаѓа
1,625СледбенициСледете
5,652СледбенициСледете
2,178СледбенициСледете
- Реклама -