Список AirDrops0xScope Airdrop

0xScope Airdrop

Со новиот капитал, 0xScope има за цел да создаде инклузивен екосистем со отворен код кој овозможува непречено поставување, валидација, обработка и преземање на податоци од Web2 и Web3. 

Инвестиции во проектот: 8 милиони долари

Партнерство: OKX Ventures, HASHKEY Capital, Mask

Водич чекор-по-чекор:

  1. Оди до
  2. Креирај профил
  3. Внесете го кодот за код: vUP8QbXH
  4. Разговарајте со вашиот асистент за тргување
  5. Поканете пријатели со вашата референтна врска
  6. Завршете ја кампањата Galxe овде

Општи услови: 

Овој блог е само за едукативни цели. Информациите што ги нудиме не се инвестициски совети. Ве молиме секогаш правете сопствено истражување пред да инвестирате. Секое мислење изразено во овој напис не е препорака дека некоја одредена криптовалута (или токен/средство/индекс на криптовалута), портфолио на криптовалути, трансакција или инвестициска стратегија е соодветна за одреден поединец.

Не заборавајте да ни се придружите Телеграм канал за најновите Airdrops и ажурирања.

Придружи ни се

12,746ФановиДопаѓа
1,625СледбенициСледете
5,652СледбенициСледете
2,178СледбенициСледете
- Реклама -